SPORTY > Horolezectví > Karabiny > Ocún Falcon Bent 2019 - Blue
 
TRHÁK VÍKENDU
22.05.2020Do konce akce ještě zbývá:
 
 

Ocún Falcon Bent 2019 - Blue

Popis produktu

Karabina klasického rozměru s prohnutým zámkem typu Keylock

Ocún Falcon je karabina klasického rozměru vhodná k nejširšímu spektru použití při zajišťování cest. Je vhodná zejména pro tradiční jištění, například na pískovcích. Do varianty s prohnutým zámkem se snadněji cvaká lano, proto se hodí i jako spodní karabina do Expreskový setů.

Tělo karabiny je opatřeno vroubky pro větší jistotu při manipulaci.

  •      Prohnutý zámek s KeyLock
  •      vysoká pevnost
  •      Vroubky pro jistější manipulaci

Pevnost: 25 kN / 9 kN, otevřený zámek 9 kN
Světlost zámku: 24 mm
Hmotnost: 47 g
EN 12275

Parametry

Pevnost: 25 kN / 9 kN, otevřený zámek 9 kN
Světlost zámku: 24 mm
Hmotnost: 47 g
EN 12275

Video


Dotaz na produkt


Výhodné balíčky


0 (0 hlasů)
Výrobce:Ocún
Vaše cena: 216 Kč Běžná cena: 243 Kč Ušetříš 11 %
Dostupnost
Dostupnost: Skladem
Doprava zdarma nad 1999 Kč Nakup v našem e-shopu za více než 1999 kč a poštovné za tebe zaplatíme my Ověřený obchod jsme tu pro tebe již 10 let Jsme držiteli certifikátů ověřeného obchodu a máme více než 10-ti leté zkušenosti s prodejem outdoorového zboží Garantujeme nejférovější ceny Ceny na našem e-shopu jsou nastaveny v co nejférovějším duchu pro každého zákazníka Výměna zdarma pro oblečení a boty se štítkem "výměna zdarma" Při označených produktech štítkem "výměna zdarma" ti poskytneme tuto službu velmi rychle
Ohledně tohoto produktu ti poradí: Patrik +421 917 225 882

Poděl se o svůj názor s ostatními

...

Přidat reakci na komentář:

 
 
Navštívili jste
Ocún Falcon Bent 2019 - Blue Karabina klasického rozměru s prohnutým zámkem typu Keylock Ocún Falcon Bent 2019 - Blue 243 Kč 216 Kč Ušetříš 11 %
 
 
Karabíny

Karabína - súčasť starter packu správneho horolezca. Karabína je lezecká pomôcka, ktorá je súčasťou istiaceho reťazca. Je uzatvárateľná zámkom s pružinou alebo skrutkovou poistkou, ktorá slúži ako prvok na zaisťovací bod či sedák s lanom.

Pri istení či už na skale, v pracovnej oblasti alebo na Via Ferrate potrebuješ, aby si sa mohol na karabíny vždy spoľahnúť. Aj práve z tohto dôvodu ti ponúkame karabíny od špecialistov vo svojom odbore. Medzi tých patria: Petzl, Singing Rock, Skylotec, Ocún, Mammut, Black Diamond a iné. 

Všetky karabíne sú prehľadne rozdelené podľa toho, akým zámkom disponujú. U nás nájdeš šróbovacie, automatické, mailony či bez zámku.

Z našej ponuky ti odporúčame karabínu Singing Rock Hector, ktorá je vďaka vysokej pevnosti a veľkej svetlosti najčastejšie používaná na kotvenie ako centrálna karabína.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Plná (Desktop) verze