ÚVOD > VYBAVENIE > Vše pro spaní > Stany > Přístřešky > Prístrešok Terra Nova Competition Tarp 2
 

Prístrešok Terra Nova Competition Tarp 2

Popis produktu

Přístřešek Terra Nova Competition Tarp 2  lehký a velký přístřešek pro ty, kteří vyrážejí na rychlý a snadný trip a nechtějí se nechat zaskočit počasím. Přístřešek je z oboustranně silikonovaný nylonu, s RIPSTOP úpravou, nabízí pevnost, trvanlivost a odolnost. Ripstop není chemická úprava. Jde o způsob tkaní, kdy jsou pravidelně zesílená vlákna. To vytváří viditelnou čtvercovou síť. Prakticky to funguje tak, že se trhlina zasekne o zesílené vlákno a nepokračuje. Jde o povrchovou úpravu, která lépe propojí vlákna, a vlákna jsou tak pevnější v tahu. Navíc silikonová úprava nepropouští vodu. Poutka i pásky jsou zpevněny pro lepší a jednodušší manipulaci. Přístřešek lze pevně přivázat, přikolíkovat nebo vztyčit, podle prostředí a potřeby.

Vlastnosti:
- Materiál: Nylon
- Sbalený rozměr: 13 x 10 x 5cm
- Tropiko: Watershed Si2
- Vodní sloupec tropiko: 5000mm
- Maximální hmotnost: 550g
- Rozměr přístřešku: 2,9 x 2,48

Parametry

Vlastnosti:
- Materiál: Nylon
- Sbalený rozměr: 13 x 10 x 5cm
- Tropiko: Watershed Si2
- Vodní sloupec tropiko: 5000mm
- Maximální hmotnost: 550g
- Rozměr přístřešku: 2,9 x 2,48

Video


Dotaz na produkt


Výhodné balíčky


0 (0 hlasů)
Výrobce:Terra Nova
Vaše cena: 4.359 Kč Běžná cena: 4.589 Kč Ušetříš 5 %
Dostupnost
Dostupnost: Do 3 dní
Doprava zdarma jen na území SR Doprava zdarma platí jen pro dodání zboží na území Slovenskej republiky Ověřený obchod jsme tu pro tebe Jsme držiteli certifikátů ověřeného obchodu a máme více než 1000 recenzí na portálu heureka.sk Garantujeme nejnižší ceny Ceny na našem e-shopu jsou podloženy garancí nejnižší ceny - přesvědč se na vlastní kůži! Výměna zdarma pro oblečení a obuv nad 160 € Při objednávce oblečení a obuvi, s hodnotou více než 160 € ti poskytneme výměnu zboží zdarma a velmi rychle.
Ohľadom tohto produktu ti poradí: Patrik 0917 225 882

Poděl se o svůj názor s ostatními

...

Přidat reakci na komentář:

 
 
Navštívili ste
Prístrešok Terra Nova Competition Tarp 2 Přístřešek Terra Nova Competition Tarp 2 lehký a velký přístřešek pro ty, kteří vyrážejí na rychlý a snadný trip a nechtějí se nechat zaskočit počasím. Prístrešok Terra Nova Competition Tarp 2 4.589 Kč 4.359 Kč Ušetříš 5 %
AKCE
 
 
Prístrešky

Přístřešky  jsou tou správnou volbou při různých akcích a akcích . Jsou různých tvarů a poskytují ochranu před deštěm a větrem , ale i před škodlivým UV zářením . Stavba je jednoduchá a po kompletním ukotvení jsou velmi stabilní . Jednoduchým doplněním zástěn se stane z přístřešku zakryt "stan", který ochraňuje ať už před deštěm , nebo poskytuje soukromí .

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Plná (Desktop) verze