Stan Wild Country Hoolie 6

Popis produktu

Stan Wild Country Hoolie 6 Jednoduše a rychle nastavitelný stan pro 6 vhodný do kempu a dlouhé stanování. Prostorný stan tunelové konstrukce nabízí nejen výšku, ale i prostor. Nabízí také vysokou odolnost proti dešti a garanci nepromokavosti. Velmi komfortní a vysoký stan pro 6. S váhou pod 6,5 kg patří k nejlehčím vysokým stanem pro 6 a to přitom stále s vysokou kvalitou. STORMTEX N4000 RF materiál tropika navržen do tvrdších podmínek. Polyesterová tkanina s RIPSTOP, PU a DWR úpravou proti vodě. Podlaha je trvanlivá a pevná, má vysokou odolnost vůči vodě a také vůči protržení. Podlaha je konstruována jako vana, takže nechrání jen zespodu, ale i před stékající vodou. Ripstop není chemická úprava. Jde o způsob tkaní, kdy jsou pravidelně zesílená vlákna. To vytváří viditelnou čtvercovou síť. Prakticky to funguje tak, že se trhlina zasekne o zesílené vlákno a nepokračuje. Velkou výhodou tunelové konstrukce je rychlost stavby, nízká váha a větší prostor. Jednoduše přetáhnete tři pruty, ty na koncích připevníte, vypnete stan popruhy a kolíky. Tunelové stany jsou výrazně prostornější a komfortnější. Po stranách máte totiž menší sklon. Stan má dvě samostatné ložnice pro dvě oddělené předsíně. 180 cm vysokou a prostornou předsíňku využijete jako společenské zázemí, garáž pro kola, uschování vybavení nebo i jako kuchyň. Tropiko můžete otevřít i za deště. To díky přizpůsobení vnitřních stanov vůči tropiku. Aby vám do stanu nepadaly kapky, najdete moskytiéru pouze v horní třetině a prskající voda se odrazí z tropika. Kolíky stanu jsou ze slitiny a navíc zpevněné. To spolu s V-profilem zajistí vysokou pevnost. Délka čepu 14 cm nabízí dostatečné ukotvení a jeho váha 11 g nezatíží. Pruty jsou ze slitiny hliníku, která je pevná a odolná. Spoje jsou tvořeny vnitřní spojkou, díky níž není narušena struktura prutu. Pruty se rychle propojují vnitřní gumičkou, která je ukotvena na našroubovaných koncovkách.


Vlastnosti:
- DWR: ano
- Materiál: Polyester
- Počet osob: 6
- Předsíňky: ano
- Počet vchodů: 1
- Vchod: polmoskytiéra, pevný vchod
- Tropiko: STORMTEX P4000FR
- Podlážka: Aqua Stop P6000
- Vodní sloupec tropiko: 4000mm
- Vodní sloupec podlahy: 6000mm
- Konstrukce: tunelová
- Počet prutů: 3
- Typ prutů: Superflex slitina
- Maximální hmotnost: 6750g
 

Parametry

Vlastnosti:
- DWR: ano
- Materiál: Polyester
- Počet osob: 6
- Předsíňky: ano
- Počet vchodů: 1
- Vchod: polmoskytiéra, pevný vchod
- Tropiko: STORMTEX P4000FR
- Podlážka: Aqua Stop P6000
- Vodní sloupec tropiko: 4000mm
- Vodní sloupec podlahy: 6000mm
- Konstrukce: tunelová
- Počet prutů: 3
- Typ prutů: Superflex slitina
- Maximální hmotnost: 6750g

Video


Dotaz na produkt


Výhodné balíčky


0 (0 hlasů)
Výrobce:Wild Country
Vaše cena: 16.649 Kč Běžná cena: 18.089 Kč Ušetříš 8 %
Dostupnost
Dostupnost: Do 3 dní
Doprava zdarma jen na území SR Doprava zdarma platí jen pro dodání zboží na území Slovenskej republiky Ověřený obchod jsme tu pro tebe Jsme držiteli certifikátů ověřeného obchodu a máme více než 1000 recenzí na portálu heureka.sk Garantujeme nejnižší ceny Ceny na našem e-shopu jsou podloženy garancí nejnižší ceny - přesvědč se na vlastní kůži! Výměna zdarma pro oblečení a obuv nad 160 € Při objednávce oblečení a obuvi, s hodnotou více než 160 € ti poskytneme výměnu zboží zdarma a velmi rychle.
Ohľadom tohto produktu ti poradí: Patrik 0917 225 882

Poděl se o svůj názor s ostatními

...

Přidat reakci na komentář:

 
 
Navštívili ste
Stan Wild Country Hoolie 6 Stan Wild Country Hool 6 Jednoduše a rychle nastavitelný stan pro 6 vhodný do kempu a dlouhé stanování. Prostorný stan tunelové konstrukce nabízí nejen výšku, ale i prostor. Stan Wild Country Hoolie 6 18.089 Kč 16.649 Kč Ušetříš 8 %
AKCE
 
 
Rodinné stany pre 4 a viac osôb

Rodinné stany jsou vhodné pro n ajvačší počet nocležníků . Jednoznačnou prioritou při výběru rodinného stanu je pohodlí při spaní a pobytu ve stanu. Tyto prostorné a vysoké stany jsou sice těžké, ale poměrně ř snadno se staví is menším počtem osob . Úložný prostor je jejich velkou devizou a spousta místa také. Samozřejmostí je i vodní sloupec , kterým by měl stan disponovat pokud se počasí na dovolené změní k horšímu. 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Plná (Desktop) verze