PŘEPRAVA ZDARMA KONČÍ O:
18.11.2019
 
 
Cenová hladina
 
 
Dni dopravy zdarma

 

Připrav se na Vánoce v klidu, bez stresu a z pohodlí domova. Navíc bez poštovného! Zimní edice dní dopravy zdarma je zde! I tento rok zaplatíme dopravu za tebe až během šesti dní akce Dny dopravy zdarma 2019, která se bude konat v době od 15.11. 2019 - 17.11. 2019.
Začátek akce je 15.11. o 09:00 a konec akce je 17.11. o 23:59.

To znamená, že za každou objednávku nad 15 € v době trvání akce poštovné zaplatíme za tebe! Doprava zdarma však platí pouze na území Slovenské republiky. Neriskuj nákupem v podezřelých obchodech.

 

 
 
Najpredávanejšie
 
 

Športtestery

4.5 2
 
Zvolte si některou z kategorií.
 
 
Navštívili ste
 
 
Športtestery

Sportesterů jsou měřiče času, ale s dalším množstvím užitečných funkcí využitelných při množství pohybových aktivit nebo při pobytu v přírodě. Nabízejí ti množství užitečných informací o orientaci v přírodě, resp. dávají pozor na tvé zdraví av neposlední řadě se mohou stát tvým "osobním trenérem", se kterým se dostaneš až na vrchol.

 - Sportesterů zaměřené na běh, cyklistiku nebo aktivní pohyb se častokrát dodávají is hrudním pásem, který měří tepovou a srdeční frekvenci, takže máš nefalšované údaje nabídnuty svým tělem.

 - Outdoorové zaměřené sportesterů mají v sobě GPS, kompas, barometr  a některé na základě vyhodnocování údajů častokrát dokáží přesně varovat majitele před nepríjmenou změnou počasí.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Plná (Desktop) verze