ÚVOD > SPORT > Kemping > Vařiče > MSR WhisperLite International Combo
 

MSR WhisperLite International Combo

Popis produktu

Vařič MSR WhisperLite International Combo je jednoduchý a spolehlivý benzínový vařič, který snadno složíte a umístíte do sady nádob MSR. Spaluje různá paliva (benzin technický, automobilový, kerosen), snadno se čistí a je opatřen odolnou palivovou hadičkou. Pomocí systému Shaker Jet se jednoduchým zatřepáním vyčistí tryska. Je dodáván s palivovou lahví o objemu 650 ml.

Doba hoření: 160 min. (600 ml) Doba varu 1 litru vody: 3:30 min. Hmotnost: 460 gPři zakoupení tohoto vařiče obdrží od nás dárek: Expedice stravu Mountain House dle vlastního výběru

Parametry


Video


Dotaz na produkt


Výhodné balíčky


0 (0 hlasů)
Výrobce:MSR
Vaše cena: 3.219 Kč Běžná cena: 3.579 Kč Ušetříš 10 %
Dostupnost
Dostupnost: Skladem
Doprava zdarma jen na území SR Doprava zdarma platí jen pro dodání zboží na území Slovenskej republiky Ověřený obchod jsme tu pro tebe Jsme držiteli certifikátů ověřeného obchodu a máme více než 1000 recenzí na portálu heureka.sk Garantujeme nejnižší ceny Ceny na našem e-shopu jsou podloženy garancí nejnižší ceny - přesvědč se na vlastní kůži! Výměna zdarma pro oblečení a obuv nad 160 € Při objednávce oblečení a obuvi, s hodnotou více než 160 € ti poskytneme výměnu zboží zdarma a velmi rychle.
Kup tento produkt a získej k němu:
Přidat označené nabídky, spolu s Varič MSR Whisperlite International Combo
Ohľadom tohto produktu ti poradí: Patrik 0917 225 882

Poděl se o svůj názor s ostatními

...

Přidat reakci na komentář:

 
 
Navštívili ste
MSR WhisperLite International Combo MSR WhisperLite International Combo 3.579 Kč 3.219 Kč Ušetříš 10 %
Top
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Plná (Desktop) verze