Nabídka zaměstnání | AdamSPORT.cz

Influencer - marketing

Máš život spätý s prírodou a športom? Inšpiruješ ľudí, vieš zaujať a tvoj život žiješ naplno na horách a pri športe? Máš tomu chuť a čas na vzájomnú spoluprácu, obľúbený Instragram kanál prípadne množstvo priateľov a odberateľov, ktorých chceš motivovať a poradiť?

Tak to potom hľadáme na spoluprácu práve teba! Kto sa veľa pýta, veľa sa dozvie, a preto čakáme na tvoj mail alebo telefonát.

Čo od teba očakávame:

Komunikáciu na sociálnych sieťach a to:
- Facebook kampane,
- príspevky na sociálnych profiloch
- YouTube videá zverejnené na našom YouTube kanáli AdamSport

- video reklama na YouTube,
- PR články v médiách

Ďalšie aktivity:
- video seriál, kde influencer môže ukázať používanie outdoor produktov a služieb,
- blogové príspevky pre web adamsport.eu
- video upútavky na produkty
- fotografie využiteľné na ďalšiu komunikáciu

Napíšte nám niečo o sebe, o čo máš záujem, aká je tvoja predstava o spolupráci a my sa ti ozveme. Alebo máš iný návrh na spoluprácu? Rád si ho vypočujem na t.č 0915 824 928, alebo napíš mail na adresu luptak.patrik@gmail.com. Takisto nám môžeš napísať e-mail na administrator@adamsport.eu.

Pracovník do obsluhy a servisu lyžiarskej a skialpovej požičovne

Hľadáme pracovníka do obsluhy a servisu lyžiarskej a skialpovej  požičovne RužaSkialp v Hrabovskej doline, Ružomberok

Náplň práce:
- práca v požičovni lyží a skialp výstroje
- práca v servise lyží a snowboardov
- profesionálna obsluha zákazníkov
- zodpovednosť za zverenú prevádzku
- zodpovednosť za zverené náradie
- práca s peniazmi a registračnou pokladňou

Požiadavky na zamestnanca:
- vzdelanie: stredoškolské s maturitou

Jazykové znalosti:

- Anglický jazyk - mierne pokročilý
- Ruský jazyk - základy
- Poľský jazyk – základy

Administratívne a ekonomické znalosti:

- ppokladňa - základy

Požadujeme:

- výhodou je prax v obdobnej pozícií; flexibilita; komunikatívnosť; zodpovednosť; príjemné vystupovanie; chuť pracovať a ochota pracovať cez víkendy a cez sviatky; prax v obdobnej pozícií výhodou

Miesto výkonu práce:
Ružomberok-Hrabovská dolina

Ponúkaný plat:
- dohodou (brutto)
- Termín nástupu:
- ihneď

Druh pracovného pomeru:
- na dohodu (brigády)

Kontaktna osoba: Milan Nedeľka

E-mail: nedelka@centrum.sk

Telefón: +421 905 326 832

Nemáte oprávnění pro prohlížení tohoto zdroje.
Je vyžadováno přihlášení.

Nabídka zaměstnání

Hledáš práci? Chceš se stát členem našeho Adam Sport Teamu? Hledáme mladého kreativního člověka s chutí do práce. Si mladý člověk, student, hledáš brigádu na přilepšení, hledáš své uplatnění a chybí ti jen zkušenosti? Zavolej, piš, mailuj nebo přijď se přímo k nám do Adam Sportu představit. Svůj životopis pošli na adresu luptak.patrik@gmail.com nebo adamsport@adamsport.eu a my se ti ozveme.

Plná (Desktop) verze